Sportbasisschool Het Startblok Westervoort

Team

Ons team

Graag stellen wij ons enthousiaste team aan u voor:

Groep 1-2 A

2018-08-17 Startblok teamfoto 178 klaar

           2018-08-17 Startblok teamfoto 175 klaar

Monique Harmsen
Annette Smid
m.harmsen@sportikc-hetstartblok.nl
a.smid@sportikc-hetstartblok.nl

Groep 1-2 B

2018-08-17 Startblok teamfoto 068 klaar

 

 

 

 

 

 

2018-08-17 Startblok teamfoto 175 klaar

 

 

 

 

 

 

Manon van de Weerthof
Annette Smid
m.vandeweerthof@sportikc-hetstartblok.nl
a.smid@sportikc-hetstartblok.nl

Groep 3A

2018-08-17 Startblok teamfoto 127 klaar

 

 

 

 

 

 

2018-08-17 Startblok teamfoto 116 klaar

Lieke Buurma
Mariëlle van der Last
l.buurma@sportikc-hetstartblok.nl
m.vanderlast@sportikc-hetstartblok.nl

Groep 3B

2018-08-17 Startblok teamfoto 061 klaar

 

 Mieke van den Berg m.vandenberg@sportikc-hetstartblok.nl

Groep 4

2018-08-17 Startblok teamfoto 157 klaar

 

 

 

 

 

2018-08-17 Startblok teamfoto 085 klaar

Hanneke Otten
Henriëtte Branbergen
h.otten@sportikc-hetstartblok.nl
h.branbergen@sportikc-hetstartblok.nl

Groep 5

2018-08-17 Startblok teamfoto 103 klaar

2018-08-17 Startblok teamfoto 107 klaar

Mark Derksen
José Tjassens
m.derksen@sportikc-hetstartblok.nl
j.tjassens@sportikc-hetstartblok.nl

Groep 5/6

2018-08-17 Startblok teamfoto 056 klaar

 

 

 

 

 

2018-08-17 Startblok teamfoto 160 klaar

Niels Roseboom
Elise Willemsen
n.roseboom@sportikc-hetstartblok.nl
e.willemsen@sportikc-hetstartblok.nl

Groep 6

2018-08-17 Startblok teamfoto 213 klaar

 2018-08-17 Startblok teamfoto 145 klaar

Roy Bos
Alysha Schrader
r.bos@sportikc-hetstartblok.nl
a.schrader@sportikc-hetstartblok.nl

Groep 7

2018-08-17 Startblok teamfoto 114 klaar

 

 

 

 

 

 

2018-08-17 Startblok teamfoto 213 klaar

Ton Roelofsen
Roy Bos
r.bos@sportikc-hetstartblok.nl
t.roelofsen@sportikc-hetstartblok.nl

Groep 8

2018-08-17 Startblok teamfoto 149 klaar 2

 

 

Tessa Vermeulen t.vermeulen@sportikc-hetstartblok.nl

Directeur

2018-08-17 Startblok teamfoto 102 klaar

 

 

Monique Kampman directie@sportikc-hetstartblok.nl

Onderwijsassistenten

2018-08-17 Startblok teamfoto 197 klaar

 

 

 

 

 

 

2018-08-17 Startblok teamfoto 190 klaar

Desiree Bouman
Malayka Holland
Rowena Plompen
d.bouman@sportikc-hetstartblok.nl
m.holland@sportikc-hetstartblok.nl
r.plompen@sportikc-hetstartblok.nl

Conciërge

2018-08-17 Startblok teamfoto 055 klaar

Richard Blom r.blom@sportikc-hetstartblok.nl

Interne Begeleider

2018-08-17 Startblok teamfoto 069 klaar

Brechtje Dukkerhof b.dukkerhof@sportikc-hetstartblok.nl

Administratie

p34699a_0219M0219.JPG-217x300

 

 

 

 

 

 

 

Ellen-225x300

Brigit Meijsing
Ellen Gerritsen
b.meijsing@sportikc-hetstartblok.nl
info@sportikc-hetstartblok.nl

Pedagogisch medewerkers

2018-08-17 Startblok teamfoto 220 klaar

 

 

 

 

 

2018-08-17 Startblok teamfoto 193 klaar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018-08-17 Startblok teamfoto 079 klaar

 

 

2018-08-17 Startblok teamfoto 211 klaar

Janou Schenning
Iris van der Hijden
Inge Willemsen
Kirsten Derksen
 peuters@sportikc-hetstartblok.nl

Onderbouw coördinator

Monique Harmsen  m.harmsen@sportikc-hetstartblok.nl

Bovenbouw coördinator

Ton Roelofsen t.roelofsen@sportikc-hetstartblok.nl

Sport coördinator

Niels Roseboom n.roseboom@sportikc-hetstartblok.nl

Innovatiecoördinator /
ICT

Lieke Buurma
Alysha Schrader
l.buurma@sportikc-hetstartblok.nl
a.schrader@sportikc-hetstartblok.nl

Sm@rtblok

Manon van de Weerthof m.vandeweerthof@sportikc-hetstartblok.nl

IB ondersteuner

José Tjassens j.tjassens@sportikc-hetstartblok.nl

CONTACT

Aanmelden
onderwijs

Aanmelden
opvang