Sportbasisschool Het Startblok Westervoort

Team

Groep 1-2 A
2018-08-17 Startblok teamfoto 068 klaar
Manon van de Weerthof
m.vandeweerthof@sportikc-hetstartblok.nl
logo SportIKC Het Startblok Jacqueline Duis
j.duis@sportik-hetstartblok.nl
Groep 1-2B
 2018-08-17 Startblok teamfoto 175 klaar Annette Smid
a.smid@sportikc-hetstartblok
 2018-08-17 Startblok teamfoto 178 klaar Monique Harmsen
m.harmsen@sportikc-hetstartblok.nl
Groep 1-2C
 logo SportIKC Het Startblok Jessica Kwant
j.kwant@sportikc-hetstartblok.nl
 2018-08-17 Startblok teamfoto 175 klaar Annette Smid
a.smid@sportikc-hetstartblok
Groep 3
2018-08-17 Startblok teamfoto 058 klaar Mieke van den Berg
m.vandenberg@sportikc-hetstartblok.nl
2018-08-17 Startblok teamfoto 056 klaar Niels Roseboom
n.roseboom@sportikc-hetstartblok.nl
Groep 4A
2018-08-17 Startblok teamfoto 116 klaar Mariëlle van der Last
m.vanderlast@sportik-hetstartblok.nl
2018-08-17 Startblok teamfoto 085 klaar Henriëtte Branbergen
h.branbergen@sportikc-hetstartblok.nl
Groep 4B
2018-08-17 Startblok teamfoto 127 klaar Lieke Buurma
l.buurma@sportikc-hetstartblok.nl
2018-08-17 Startblok teamfoto 157 klaar Hanneke Otten
h.otten@sportikc-hetstartblok.nl
Groep 5
2018-08-17 Startblok teamfoto 056 klaar Niels Roseboom
n.roseboom@sportikc-hetstartblok.nl
2018-08-17 Startblok teamfoto 145 klaar Alysha Schrader
a.schrader@sportikc-hetstartblok.nl
Groep 6
2018-08-17 Startblok teamfoto 103 klaar Mark Derksen
m.derksen@sportikc-hetstartblok.nl
2018-08-17 Startblok teamfoto 107 klaar José Tjassens
j.tjassens@sportikc-hetstartblok.nl
Groep 6/7
 2018-08-17 Startblok teamfoto 114 klaar Ton Roelofsen
t.roelofsen@sportikc-hetstartblok.nl
2018-08-17 Startblok teamfoto 213 klaar Roy Bos
r.bos@sportikc-hetstartblok.nl
Groep 7
logo SportIKC Het Startblok Maureen Klop
m.klop@sportikc-hetstartblok.nl
2018-08-17 Startblok teamfoto 213 klaar Roy Bos
r.bos@sportikc-hetstartblok.nl
Groep 8
 2018-08-17 Startblok teamfoto 149 klaar 2 Tessa Vermeulen
t.vermeulen@sportikc-hetstartblok.nl
Directeur
2018-08-17 Startblok teamfoto 102 klaar Monique Kampman
directie@sportikc-hetstartblok.nl
Interne begeleider
2018-08-17 Startblok teamfoto 069 klaar Brechtje Dukkerhof
b.dukkerhof@sportikc-hetstartblok.nl
Onderwijsassistenten
2018-08-17 Startblok teamfoto 190 klaar Rowena Plompen
r.plompen@sportikc-hetstartblok.nl
 2018-08-17 Startblok teamfoto 197 klaar Malayka Holland
m.holland@sportikc-hetstartblok.nl
Conciërge
2018-08-17 Startblok teamfoto 055 klaar Richard Blom
r.blom@sportikc-hetstartblok.nl
Administratie
2018-09-20 startblok 004 klaar Ellen Gerritsen
info@sportikc-hetstartblok.nl
2018-09-03 Startblok team 005 klaar (1) Brigit Meijsing
b.meijsing@sportikc-hetstartblok.nl
Pedagogisch medewerkers
2018-08-17 Startblok teamfoto 220 klaar Janou Schenning
j.schenning@sportikc-hetstartblok.nl
2018-08-17 Startblok teamfoto 079 klaar Inge Willemsen
i.willemsen@sportikc-hetstartblok.nl
2018-08-17 Startblok teamfoto 211 klaar Kirsten Derksen
k.derksen@sportikc-hetstartblok.nl
logo SportIKC Het Startblok Manon Godschalk
m.godschalk@sportikc-hetstartblok.nl
logo SportIKC Het Startblok Tom Bisselink
t.bisselink@sportikc-hetstartblok.nl
logo SportIKC Het Startblok Cindy Felius
c.felius@sportikc-hetstartblok.nl
 logo SportIKC Het Startblok Esther Willemsen
e.willemsen@sportikc-hetstartblok.nl
logo SportIKC Het Startblok Sandy Audisch
s.audisch@sportikc-hetstartblok.nl
logo SportIKC Het Startblok Agnetha Kollen
a.kollen@sportikc-hetstartblok.nl
Sport coördinator Niels Roseboom n.roseboom@sportikc-hetstartblok.nl
Onderbouw coördinator Monique Harmsen m.harmsen@sportikc-hetstartblok.nl
Bovenbouw coördinator Ton Roelofsen t.roelofsen@sportikc-hetstartblok.nl
Innovatie coördinator/ICT Lieke Buurma l.buurma@sportikc-hetstartblok.nl
ICT Alysha Schrader a.schrader@sportikc-hetstartblok.nl
IB ondersteuner José Tjassens j.tjassens@sportikc-hetstartblok.nl

 

 

 

CONTACT

Aanmelden
onderwijs

Aanmelden
opvang